SAMSUNG TABLET TELEFON-GALAXY X

Samsung tablet telefon GalaxyX fiyat olarak 11000 Tl civarı çıkacak.Bundan önceki tüm ekranları ve telefonları unutup bu yeni model yeni dünya ürününü inceleyelim.

Ekranı dışında bir çok özelliği ile piyasaya girdiği anda hem en pahalı hemde en hızlı cihaz olacağı kesin.

 

 

 

Cüzdan gibi katlanabilen Samsung Galaxy X’in çıkış tarihi ve fiyatı Mart 2019 ve 1950 $ . Türkiye’de hangi fiyatla satılacak? Sorusu henüz net değil ancak 20000 gibi bir rakamı bulabilir.

 

 

 

Samsung‘un ilk katlanabilir telefonu Galaxy X, tanıtımında söylendiği gibi çıkarsa 2019 Mart ayında karşımıza çıkacak. Winner kod adıyla tasarlanan telefon, üzerinde 2 ekran taşıyor ve bunlar birbirlerine yaslanarak tablet gibi büyük bir ekrana sahip oluyor.. Ekran cihaz katlandığı zaman ortaya çıkıyor ve hiç bir defo olmadan kocaman bir tablet ekranına dönüyor.. Katalanabilir ekranlı ilk akıllı telefon olan Galaxy X sürekli açılıp kapanma sonrası müthiş bir dayanıklılık sınavından geçecek.Umarız sağlamlık konusunda ekran sınıfı geçer. 2 ekrandan bieincisi sürekli kullanıcalak ve tüm işlemleri yapabileceğimiz bir ekran olacak.2. Ekran ise katlanıp sadece gerektiği anlarda büyük bir ekran oluşturacak.Buda hem pil hemde sürekli açılıp kapanma sayesinde oluşacak yıpranmanın önüne geçecek.Samsung mühendisleri ve tasarımcıları son yıllara damga vuran işlere yeni bir teknolojik imza atacak gibi görünüyor.

 

 

 

 

Samsung Galaxy X’in fiyatı

Bu yeni dünya ürünü tablet olan akıllı telefonları ilkinin ABD satış fiyatı 1950 USD olarak açıklandı.Güncel kurla 11000 Tl olarak çıkacak telefonun Türkiye satış fiyatının rekor olarak 20000 tl leri bulabileceği öngörülüyor.

Samsung tablet telefon GalaxyX fiyat olarak 12000 Tl civarı çıkacak.Bundan önceki tüm ekranları ve telefonları unutup bu yeni model yeni dünya ürününü inceleyelim.

Ekranı dışında bir çok özelliği ile piyasaya girdiği anda hem en pahalı hemde en hızlı cihaz olacağı kesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir